Penzion Eliška Lipno

Kouzlo magické Šumavy a bohaté vyžití v oblasti Lipenska láká každoročně nesčetné množství turistů nejen zastoupené z řad Čechů, ale čím dál více přibývá i cizinců, kteří si chtějí vychutnat kouzlo panenské přírody, turistické stezky, cyklostezky, načerpat životní energii v přírodě a pořádně poznat Jižní Čechy.

Penzion Eliška Lipno je ubytovací zařízení přímo na břehu jezera Lipno s vlastní soukromou pláží. Nabízí 17 lůžek v 2,3,4 lůžkových pokojích pro romantické páry i rodiny s dětmi. Restaurace penzionu je určená pouze hostům zařízení. Menu zakládá pouze na biopotravinách, které odebírá od místních dodavatelů. Přes léto a podzim se do restaurace sklízí plody z vlastní zahrádky nebo se nabízí lesní plody vlastnoručně nasbírané v šumavských lesích.

Penzion vítá rodiny s dětmi. Nabízí klidné prostředí s vlastní velkou zahradou, soukromým přístupem k pláži, dětské prolejzačky, pískoviště, míčové a deskové hry. Na zahradě je volně k použití gril a ohniště pro opékání buřtíků, pečiva, jablíček, masíčka a dalších gurmánských pochutin. Pro rybáře, dobrodruhy a romantiky je na pláži zakotvená lodička, která je k dispozici hostům Penzionu Eliška Lipno. 

Rybáři si zde najdou svůj klidný koutek a můžou rybařit od úsvitu do západu slunce. Vítěznou trofej lze uložit do chladících pultů nebo připravit v kuchyni penzionu dle vytříbených chutí.

Pro malé nadšence milující zvířátka jsou v penzionu dva malí králíčci, které si děti mohou pod dohledem nakrmit a pomazlit se s nimi. Stejně tak je tam i jezírko s rybičkami.

Lipno je ideální oblast hlavně pro sportovce, kteří milují kolo, turistické stezky, adrenalin a dobrodružství. Můžete se vydat na Medvědí stezku, k Plešnému jezeru nebo navštívit nedaleký Český Krumlov (UNESCO), zámek v Hluboké nad Vltavou, Zoo Hluboká nad Vltavou, Dívčí Kámen, vyšplhat až na Kleť, apod. Hlavní turistickou atrakcí, která funguje jak v letní, tak zimní sezóně je Stezka Korunami stromů - krásná mohutná stavba, která své návštěvníky dovede až na vrchol, kde se kochají nad korunami stromů nádherným výhledem na Jižní Čechy. K dispozici nejen pro malé je i bobová dráha táhnoucí se pod Stezkou Korunami Stromů. 

Zimní sezóna znamená pro Lipno jedno slovo - lyžování. Ski Areál Lipno nabízí perfektně upravené sjezdovky pro lyžaře, snowboardisty, sáňky i boby. Kdo se vyžívá v bruslení, hned pod areálem si může nazout brusle a vydat se do dáli po nekonečném zamrzlém jezeře. Kousek od Penzionu Eliška cca 30 autem na rakouské straně nabízí lyžařské středisko Hochficht perfektní sjezdovky za dobré ceny. Na místo lze dojet od Elišky i skibusem. Kousek od penzionu je prohrnutá stopa pro běžkaře, kteří se rádi proběhnou zasněženou přírodou.

Kdo neholduje soukromým dopravním prostředkům může být nadšen, protože Penzion Eliška Lipno se nachází vedle železniční zastávky, díky které se může dostat na jakýkoliv turistický bod v Jižních Čechách.

Přijeďte se odreagovat do Jižních Čech, načerpat krásu Šumavy, zažít nepopsatelné na jednotlivých turistických atrakcích.

www.penzioneliskalipno.cz

 

 

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2018  WebKlik - PR články zdarma